BL: A szerdai játéknap menetrendje

A szerdai játéknapon folytatódik a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőjének első mérkőzései

A Debrecen magyar idő szerint 18:00-kor lép pályára Tallinban a FC Levadia ellen. A találkozóról külön beszámolunk.

A mérkőzések eredményeiről a nap végén beszámolunk.

BL-selejtező, 3. selejtezőkör, 1. mérkőzések:

Ventspils (lett)–BATE (fehérorosz) 17.00
Levadia Tallinn (észt)–DVSC-TEVA 18.00 – Tv: Digi Sport
APOEL (ciprusi)–Partizan (szerb) 19.00
Sheriff (moldovai)–Slavia Praha (cseh) 19.00
Sahtar Doneck (ukrán)–Timisoara (román) 19.00
Slovan Bratislava (szlovák)– Olympiakosz (görög) 20.00
FC Köbenhavn (dán)–Stabaek (norvég) 20.15
FC Zürich (svájci)–Maribor (szlovén) 20.15
Salzburg (osztrák)–Dinamo Zagreb (horvát) 20.30
Celtic (skót)–Dinamo Moszkva (orosz) 20.45
Sporting CP (portugál)–Twente (holland) 21.45

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s