Hétvégi légió, Péntek: Torghelle gól, Szabics gólpassz- Frissítve!

Lokeren – Genk (Tóth Balázs, Tőzsér Dániel és Köteles László) 0-2

Hollandia,
Utrecht – Roda (Bodor Boldizsár) 2-1

Németország,
Bundesliga I.
Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund (Hajnal Tamás sérülése miatt nem játszik) 1-1

Bundesliga II.
Ahlen – Ausburg (Szabics Imre és Torghelle Sándor) 1-3
Furth – TuS Koblenz (Stieber Zoltán) 1-2

Horvátország,
Slaven Belupo (Csizmadia Csaba) – Zaprešić 5-2

——————————————————————–

18:47: Köszöntjük a kedves olvasókat. Már ma meg kezdődik a munkánk, hiszen számos magyar labdarúgó pályára léphet.

18:50: A kicker.de szerint az Ahlen-Ausburg mérkőzésen a vendégeknél a kispadon kezd Szabics Imre és Torghelle Sándor. A SpVgg Greuther Fürth – TuS Koblenz találkozón a vendégeknél Stieber Zoltán kezdő.

18:58: Félidei eredmények a Bundesliga II-ből.
SpVgg Greuther Fürth – TuS Koblenz 1-2
Ahlen-Ausburg 0-1

19:58: Torrrrrrrr Torghelle, és Szabics gólpasszának köszönhetően idegenben nyert az Ausburg!
A második félidő 60. percében állt be Szabics Imre Thurk helyett, míg Torghelle Sándor a 75. percben Strausz helyett jött be. A 83. percben magyar csatárduó remeklésével szerezte meg az Ausburg a harmadik gólt: Szabics beadását Torghelle fejelte az Ahlen kapujába.
A végeredmény Ahlen – Ausburg 1-3

Stieber Zoltán csapata megőrizte az egy gólos vezetését, így meg is szerezte az értékes három pontot a Greuth Fürth otthonában. A fiatal magyar középpályást az 54. percben lecserélték.

20:27:Csizmadia csapata három góllal nyert
A horvát bajnokság pénteki találkozóján a Slaven Belupo hazai pályán 5-2-re legyőzte Zaprešić csapatát. Egyelőre még nincs információnk, hogy Csizmadia Csaba kapott-e lehetőséget a Slaven színeiben a mérkőzésen.

0:36: Nyertek Tőzsérék idegenben
A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Jupiler League) 12. fordulójában a Racing Genk kétgólos (2-0) győzelmet aratott a Lokeren vendégeként. A találkozó a második félidő elején dőlt el, amikor a vendégek két perc két gólt szereztek. A magyarok közül, csak Tőzsér Dániel játszott.

0:40: Bodorék kikaptak az Urechtől
Az élvonalbeli holland labdarúgó-bajnokság (Eredivise) 11. fordulójában az Utrecht hazai pályán egygólos (2–1) győzelmet aratott a Roda ellen. A vendégek a lefújás pillanatában szerezték meg a becsületgóljukat. Bodor Boldizsár kezdődként kezdet és végig is játszotta a mérkőzést.

0:45: Dortmundi pontszerzés az éllovas Leverkusen otthonában
A listavezető Bayer Leverkusen 1-1-es döntetlent játszott a Borussia Dortmunddal a Bundesliga 10. fordulójának nyitómérkőzésén. A vendégeknél Hajnal Tamás sérülése miatt nem játszott.