BL, 4. forduló: Francia-est a BL-ben – a kibeszélő-show

Kedden este nyolc mérkőzéssel folytatódik a BL, immáron a 4. fordulóval. Beszélgessünk és értékeljük a mai eredményeket.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló:
A csoport:
Bayern München (német)-Bordeaux (francia) 0-2 (0-1)
München, Allianz-Arena, v.: Proenca (portugál)

B csoport:
Manchester United (angol)-CSZKA Moszkva (orosz) 3-3 (1-2)
Manchester, Old Trafford, v.: Benquerenca (portugál)
G.: Owen 29., Scholes 84., Valencia 92. ill. Dzagoev 25., Krasic 31., Beretuzki 47.

Besiktas (török)-VfL Wolfsburg (német) 0-3 (0-1)
Isztambul, Inönü, v.: Undiano Mallenco (spanyol)
G.: Misimovic 14., Gertner 80., Dzeko 87.

AC Milan (olasz)-Real Madrid (spanyol) 1-1
Milánó, Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), v.: Brych (német)
G.:Ronaldinho (11-esből, 35.), ill. Benzema 29.

Olympique Marseille (francia)-FC Zürich (svájci) 6-1 (2-1)
Marseille, Vélodrome, v.: Thomson (skót)
G.: Aegerter (öngól 3.), Abriel 11., Niang 51., Hilton 80., Chreyou 87., Brandao 90. ill. Alphonse 31.

Az állás:
1. Real Madrid 7p
2. AC Milan 7p
3. Marseilles 6p
4. FC Zürich 3p

D csoport:
APOEL Nicosia (ciprusi)-FC Porto (portugál) 0-1 (0-0)
Nicosia, GSP, v.: Skomina (szlovén)
G.: Falcao 84.

Atlético Madrid (spanyol)-Chelsea (angol) 2-2 (0-0)
Madrid, Vicente Calderón, v.: Kuipers (NED)
G.: Agüerro 66. és 91., ill. Drogba 92. és 88.

Az állás:
1. Chelsea 10p
2. Porto 9p
3. Atlético Madrid 2p
4. APOEL Nicosia 1p
——————————————————————–

20:45: Köszöntjük a kedves olvasókat. Elkezdődött a mandula. Vajon ma este ki fog nevetni?

21:05: Megszülettek a gólok. Az első találatokat Marseillesben született, ahol a hazai csapat két gólt is szerzett. Az eredmény Olym. Marseilles – FC Zürich 2-0. A német bajnok is időközben Misikovic révén megszerezte a vezetést a Besiktas ellen.

21:16: Potyognak a gólok
Machesterben a vörös ördögök otthonában a CSZKA Moszkva megszerezte a vezetést Dzagoev révén a 25. percben, majd néhány minutummal később Owen egyenlített. A nap mérkőzésén az AC Milan-Real Madrid találkozón a vendégek szerezték meg a vezetést Benzema révén a 29. percbe.

21:35: Félidei eredmények
Két helyszínen Nicosiában és Madridban nincs gól, viszont a többinél 1-nél több is van. Izgalmas második félidő fog jönni. Szerintetek ma ki fog nevetni, vagy szomorkodni?

21:45: Megkezdődtek a második félidők a BL-ben.

21:54: Óriási meglepetés készülődik Manchesterben!
Ugyanis a vendég orosz csapat ismét gólt szerzett, méghozzá Beretuzki révén a 47. percben. Az eredmény Manchester United – CSZKA Moszkva 1-3

22:10: Madridban megszületett az első gól
Megszerezte a vezetést az Athletico Madrid a Chelsea ellen, miután a hazaiak támadója az argentin Agüerro megszerezte a vezetést a 66.percben a kékek ellen. Miközben Marseillesben a franciák ismét gólt szereztek, ezúttal Niang révén az 51. percben. Az eredmény Marseilles – Zürich 3-1.

22:20: Érik a farkasok győzelme Isztambulban
A német bajnok megszerezte második gólját a Besiktas ellen, miután Gertner a 80. percben kettővel növelte a két csapat között az állást.

22:28: Beindult a góltermés a hajrában!
Szépített a Manchester Scholes révén a CSZKA Moszkva ellen, az eredmény 2-3. A Wolfsburg már 3-0-ra vezett a Besiktas ellen, és a Chelsea egyenlített az Atheltico Madrid otthonában.

22:38: Temérdek gólok születtek a mérkőzések végén. A végeredményekkel jövünk.

22:45: A legjobb 16 között már ott van a Bordeaux, a Porto, a Chelsea, és a Manchester United.

BL, 4. forduló: Francia-est a BL-ben – a kibeszélő-show” bejegyzéshez 12ozzászólás

1. REKLAMÁLOK!A REAL MADRID AZ ELSŐ MIVEL ITT MÉG A GÓLKÜLÖNBSÉG SZÁMÍT A LEGVÉGÉN SZÁMÍT AZ EGYMÁS ELLENI!!!44