Anderlecht (Juhász Roland) – Courtrai 1-0

Sparta Rotterdam – PSV (Dzsudzsák Balázs) 2-3

Polonia Warszawa (Kulcsár Tamás) – Polonia Bytom 1-0

Bundesliga II.,
Karlsruher SC – TuS Koblenz (Stieber Zoltán) 2-1

——————————————————————–

20:10: Stieberék kikapta
A német másodosztály pénteki játéknapján Stieber Zoltán csapata a Koblenz 2-1-es vereséget szenvedett a Karlsruhe otthonában. A magyar középpályás kezdőként kezdett, és végig is játszotta a találkozót. Stieber a 68. percben sárga lapot kapott.

20:45: Dzsudzsák ott van a kezdők között a PSV-nél a Spartak Rotterdam ellen. A félidőben beszámolunk a találkozó eredményéről.

21:31: Rotterdamban a félidőben Sparta Rotterdam – PSV 1-1. Az első gólt a 13. percben Lazovic szerezte a vendégeknek, majd bő negyedórával később a 29. percben a hazaiak egyenlítettek Poepon szerezte a gólt.

22:35: Fordulatos második félidőt hozott Ro9tterdamban.  A második játékrész elején a hazaiak megszerezték a vezetést. Az 59. percben Poepon önmaga és csapata második gólját lőtte. Bő tíz perccel később Duzsdzsák megfordította az állást.  A 69. percben a csereként beálló Reis egyenlített, majd három perccel később a magyar középpályás ismét gólt szerzett, később ez volt csapata győztes gólja is. Így továbbra is tart a PSV veretlensége, immáron 36 mérkőzés óta nem kaptak ki.

23:30: Juhász fejes 3 pontot ért
A belga bajnokság 16. fordulójának nyitómeccsén az Anderlecht a Kortrijkot fogadta és Juhász Roland 12. percben elért találatával végül 1-0-ra legyőzte ellenfelét.

1:40: Waltner 81 percet játszott, a csapata ikszelt
Gól nélküli döntetlent játszott a Mattesburg a Ried otthonában. A vendégeknél Waltner Róbert kezdőként lépett pályára a találkozón, a 81. percben lecserélték.

2:00: Kulcsárék nyertek
Kulcsár Tamás csapata a Polonia Varsó hazai pályán 1-0-ra nyert a Polonia Bytom ellen. Kulcsár Tamás pályára lépett-e a találkozón, arról még nincsenek információnk.

Hétvégi légió, Péntek: Dzsudzsák gól és gólpassz; Juhász gól- Frissítve!” bejegyzéshez egy hozzászólás

1. Dzsudzsák és Juhász (és Gera) a jelenlegi magyar foci legnagyobb nevei!
    csalódott lennék, ha 1-2 éven belül nem valamelyik európai sztárcsapatban rugdosnák a gólokat…