Winter Classic: FTC Trio Trend – Újpesti TE 2-1 (0-1, 0-0, 1-0, 1-0) – élőben!

Ha már nincs tv, akkor legyen internet! Senki nem fog lemaradni a nagy derbiről! Bővebben itt elolvashatod.

Mint ismeretes a SportTV közvetítette volna a Winter Classic néven futó Ferencváros-Újpest bajnoki találkozót. Mivel jelenleg se melyik televíziós csatorna nem adja, de senki nem maradhat le, ugyanis az hockeytv.hu élőben adja (egyszerűbben itt megnézheted!).

A találkozó 13:00-kor kezdődik! A mérkőzés jegyzőkönyve itt elolvasható: katt ide.

————————————————————————————————

12:55: Az öregfiúk meccsét az újpestiek 2-1-re legyőzték a Ferencvárost.

13:30: A főmérkőzésen egy harmad után az Újpest Kiss Gábor góljával vezet a Ferencváros ellen.

13:50: Megkezdődött a második harmad.

14:30: Két harmad után továbbra is 1-0-ra vezet az Újpest a Fradi ellen.

14:40: Elkezdődött a harmadik, utolsó harmad.

15:15: Az utolsó percben Omar Effanati góljával egyenlített a Fradi! Vége a rendes játékidőnek, így hosszabbításra kerül sorra, amellyel 4-4 játékos folytathatja tovább a mérkőzést. Pár perc és megkezdődik a hosszabbítás.

15:20: Elkezdődött a hosszabbítás, amellyel 5 percet jelenti. Aki gólt szerezz, az nyeri meg a Winter Classic-mérkőzést.

15:30: 17 másodperccel a hosszabbítás vége előtt Kim Kauttonen góljával a Ferencváros megnyerte a találkozót!

FTC Trio Trend – Újpesti TE 2-1 (0-1, 0-0, 1-0, 1-0)