AUS Open: Fucsovics egyéniben elődöntős, Babos párosban döntős

Folytatódik a fiatalok jó szereplése az ausztrál nyílt teniszbajnokság junior szakágában.

A fiúknál Fucsovics Márton a viadal honlapja szerint a negyeddöntőben rendkívül könnyedén nyert a hazai közönség előtt szereplő Benjamin Mitchell ellen, a fináléba jutásért pedig egy másik ausztrállal, Sean Bermannal találkozik majd.

A lányoknál egy győzelem, egy vereség született, miután az első helyen kiemelt Babos Tímea a cseh Kristyna Pliskovától kapott ki három szettben. A magyar versenyző később a kanadai Gabriela Dabrowskival az oldalán ugyanakkor bejutott a döntőbe, amelyen egy norvég, chilei duót győztek le.

Eredmények a viadal honlapja alapján, juniorok:

fiúk, egyes, negyeddöntő: Fucsovics Márton (6.)-Benjamin Mitchell (ausztrál) 6:1, 6:2

lányok: Kristyna Pliskova (cseh)-Babos Tímea (1.) 4:6, 6:4, 7:5

páros lány elődöntő: Babos, Gabriela Dabrowski (magyar, kanadai, 1.)-Ulrikke Eikkeri, Camila Silva (norvég, chilei, 4.) 7:5, 6:2

AUS Open: Fucsovics egyéniben elődöntős, Babos párosban döntős” bejegyzéshez egy hozzászólás

1. Nagyszerű dolog, hogy ilyen messzire jutottak fiataljaink, az pedig nagy bizakodásra ad okot, hogy ennyien! és még ugye messze a vége!