Szombaton délután a Veszprém Arénában fogadja az MKB Veszrém a francia Chambéryt. Szurkoljunk közösen a bakonyi sztárcsapatnak a BL-ben.

A B-csoport hetedik fordulója következik,a hol a veszprémieknek kötelező legyőzni a Császár Gábort is a soraiban tudó Chambéryt.

1. MKB VESZPRÉM (magyar) 6 5 0 1 178–142 10
6. Bosna (bosnyáK) 6 1 0 5 145–185 2

A találkozót élőben a Viasat3 közvetíti.

——————————————————————–

17:10: Köszöntjük a kedves olvasókat. A veszprémi arénában telt ház várja a fiúkat.

17:14: A hazaiak kék, a vendégek sárga-feketék mezben játszanak. A mérkőzést a franciák kezdik.

17:15: egy kisebb közjátékkal kezdődött a mérkőzés, ugyanis nem indult el a játékvezető órája. Vagyis nem a sporiknál, hanem az eredményjelzőn.

17:18: S lőn végre elindult a játék :).

17:23: Eltelt az első öt perc, a veszprémiek parádésan kezdtek zsinórban három gólt szereztek, majd másfél perc alatt kaptak két gyors gólt.

17:30: A 10. percben négy gólos veszprémi előny a franciákkal szemben 8-4. Eddig jól játszik a Mocsai-csapat.

17:35: A 15. percben az eredmény 10-7 a Veszprém javára, tehát a németek egy kicsit felzárkóztak.

17:41: A 20. perc végén továbbra is őrzi a különbséget a Mocsai-csapat a franciákkal szemben, tehát 13-8-ra vezetnek a mieink.

17:55: Vége az első félidőnek. Sportszerű a találkozó, a Veszprém jól játszik, bár olykor akad egy-két hiba. A mérkőzést magabiztosan vezeti 19-13-ra. A legtöbb gólt egyaránt 4 gólt szerzett Iváncsik Tamás és Császár Gábor,

18:05: A második félidőt a Veszprém kezdi.

18:18: A 40. perc végén 22-18 a Veszprémnek. A második félidő elejét jól elkapta a francia csapat és gólról-gólra zárkózik fel a magyar csapathoz.

18:32: A 40. és az 50. perc között érdekesen alakult, miután a franciák felzárkóztak 23-21-re, majd onnantól kezdve a hazaiak zsinórban három gólt szereztek. 26-21.

18:45: Vége a mérkőzésnek, a Veszprém magabiztos játékkal győzte le a francia Chambéryt 31-26-ra. Ezzel újabb két pontot szereztek, és így továbbra is az első helyen állnak a csoportjukban.