Úszó Eb: Fókuszban Kis Gergő, Gyurta Gergő és Dara Eszter – döntő!

Ma délutáni döntőkben három magyarnak szurkolhatunk: a férfi 800m gyorsúszásban Kis Gergőnek és Gyurta Gergőnek, valamint a női 100m pillangóban Dara Eszternek.
Íme a délutáni program:
17 ó:elődöntők, döntők
17:02: 800 m férfi gyors – döntő (Kis Gergő, Gyurta Gergely)
200 m női gyors – elődöntő
100 m férfi pillangó – elődöntő
17:38: 200 m női mell – döntő
17:43: 100 m férfi gyors – döntő
50 m női hát – elődöntő
200 m férfi hát – elődöntő
18:11: 100 m női pillangó – döntő (Dara Eszter)
50 m férfi mell – elődöntő

—————————————————————————————————————————————————

16:50: Sok szeretettel köszöntjük a kedves szurkolókat! Hamarosan kezdődnek a délutáni döntők Kis Gergővel, Gyurta Gergővel és Dara Eszterrel. A program szerint először a fiúk jönnek 17:02-kor, Eszti majd 18:11-kor fog indulni a fináléban.

17:00: Jön a férfi 800m gyorsúszás döntője!

Az egyes pályán Gyurta Gergely az egyes, Kis Gergő a hármas pályán fog indulni. A szám egyik esélyese a német Kubusch, a francia Rouauolt, a feörer Joensen.

17:02: Kezdődik a verseny! Hajrá, Gergők!!!

100 után Kis a hatodik, Gyurta a 8.

200 után Joensen, Rouault, Graesen. Kis az ötödik. Nagy a tempó!

300 után Rouault, Grasen, Joensen, Kis az 5, Gyurta a 8.

400 után, a táv felénél Rouauét, Kubusch, Grasener, Kis a hatodik. Gyurta a 8.

500 után Kubusch, Rouault, Pizzeli, Kis a negyedik

600 után Kubusch, Rouault, Pizetti, Kis

700 után Kubusch, Rouault, Pizetti, Kis.

Jön az utolsó 100!

Vége!

Sebeastian Rouault nyerte meg a finálét, megelőzve a német Kubuscht és az olasz Pizettit. Kis Gergő élete legjobbját és új országos csúcsot úszva a negyedik lett! Gyurta a 8. lett.

8. Gyurta Gergely (magyar) 7:59.95

17:12: Jön a női 200m gyors első középdöntője. A mieink a másodikban lesznek.

Jönnek a mieink! A 2-es pályán Mutina Ágnes, a hármas pályán Verrasztó Evelyn, a négyesen az olasz Pellegrini. Gyerünk, Csajok!

17:19: Ez az lányok! Federica Pellegrini új Európa-bajnoki csúcssal megnyerte a futamot, Mutina Ági a második, míg Verrasztó a harmadik lett. Összesítésben Pellegrini, Mutina, Muffat, Verrasztó a sorrend a női 200m gyorsúszásban.

18:00: Jönnek a férfi 200m hát elődöntői. A második középdöntőben ott lesz Balog Gábor is.

18:06: Az imént mutatták be a mi fiúnkat. El is kezdődött a verseny!

18:08: Balog Gábor 2:01:81-el a nyolcadik lett a futamán. Hamarosan jön Dara Eszter döntője!

18:10: A női 100m pillangó döntője következik. Dara Eszter a nyolcas pályán indul.

18:12: Elkezdődött a döntő! Gyerünk, Eszter!

Sarah Sjosrtksröm megnyerte a finálét, megelőzve Hallsall, és a svés Alshammart. Dara Eszti a hatodik lett.

18:22: A férfi 50m mell középdöntője jön, itt két magyar is van, az elsőben Bodpr Ricsi szerepel.

18:24: kezdődik a verseny.

8. lett Ricsi, 28.35-öt úszott.

18:27: A második középdöntő jön, a 8-as pályán indul Financsek Gábor.

8. lett a magyar fiú, 28.02-es idővel. új egyéni csúcs.

Úszó Eb: Fókuszban Kis Gergő, Gyurta Gergő és Dara Eszter – döntő!” bejegyzéshez egy hozzászólás

1. Visszajelzés: Úszó Eb: Fókuszban Kis Gergő, Gyurta Gergő és Dara Eszter – döntő! | Sportmagazin – Sportmag.hu – Minden ami sport – Sportmagazin – Foci – Kézilabda – Kosárlabda