Olimpiai válogatott, 7. mérkőzés: Magyarország – Wales 0-1 (0-0) – a kibeszélő-show

Szombaton délután 17:30-kor kezdődik a Magyarország – Wales összecsapás, amelyen Fehérvárott lesz. Szurkoljunk közösen a fiataloknak, és meg legyen a siker! Tartsatok velünk!

Összefoglaljuk az eddigi híreket:
Olimpiai válogatott: Róth Antal kijelölte a keretét a két sors döntő mérkőzésekre

Elkezdte a munkáját az Egervári- és a Róth-csapat

Olimpiai válogatott: Íme a walesiek kerete

Róth Antal szerint csak a két győzelem lehet a cél

Olimpiai válogatott: Hárman kihagyták a mai edzést

Nehéz helyzetben Róth Antal: Vass Ádám játéka kérdéses Wales ellen

Olimpiai válogatott: A szurkolók figyelmébe!

Pénteken este egy mérkőzést rendeztek a csoportunkban. A rivális olaszok a bosnyákok otthonában 1-0-ra nyertek.

Magyarország – Bosznia-Hercegovina

A találkozót 17:15-től élőben közvetíti a Sport1.

– Varga és Vass nélkül a Walesiek ellen
A szombaton délben, a taktikai értekezleten Róth Antal kihirdette az U21-es válogatott Wales elleni kezdőcsapatát – számolt be az mlsz.hu. Varga Józsefre és Vass Ádámra sérülés miatt nem számíthat a szakmai stáb, így a legutóbbi, boszniai Eb-selejtezőn pályára lépő két belső középpályását a szövetségi edző nem nevezhette a találkozóra.

A Wales elleni kezdőcsapat:

Gulácsi Péter – Szokol Zsolt, Pintér Ádám, Debreceni András, Kádár Tamás – Farkas Balázs, Korcsmár Zsolt, Gyömbér Gábor, Szatmári Lóránd – Németh Krisztián, Gosztonyi András

—————————————————————————————————————————————————

17:15: Köszöntjük a kedves szurkolókat! Bő 15 perc és kezdődik a nagyon fontos összecsapás a Magyarország – Wales találkozó. A fiataloknak ma nyerniük kell, mert különben elszálltak az esélyeink.

17:20: Íme a kezdő csapatok!

Magyarország-Wales
Székesfehérvár, Sóstói Stadion. Játékvezető: Carlos Xistra (portugál)
Magyarország: Gulácsi – Szokol, Pintér Á., Debreceni, Kádár – Farkas B., Korcsmár, Gyömbér, Szatmári – Németh K., Gosztonyi A.
Wales: Maxwell – Matthews, Stephens, Morris, Taylor – Allen, MacDonald, Bradley, Doble – Robson Kanu, Williams.

17:25: A nemzeti himnuszok szólnak a fehérvári stadionban. A mieink a megszokott piros-fehér zöld színösszállításban, míg a walesiek fehér felső, piros nadrág és fehér sportszárban fognak játszani.

17:28: A mieink kezdték a játékot! Hajrá Magyarok!

17:31: A harmadik perc elején egy kemény vendég lövés történt: Taylor 27 méteres szabadrúgását Gulácsi kibokszolta a kapuból a labdát.

17:37: A 9. perc elején egy óriási magyar lehetőség maradt ki: Német 18 méteres lapos lövése kapu mellé ment.

17:40: A 12. percben jött az első magyar szöglet.

17:42: A 14. percben óriási walsi helyzet maradt ki, szerencsénkre. Taylor felívelt szabadrúgása után Bradley lőtt a magyar kapu mellé.

17:44: Kényszerű csere a vendégeknél: Matthews helyett Richards állt be.

17:46: Újabb magyar szöglet.  18. percben. Kapuffaaaaa!

17:47: Újabb magyar sarokrúghás! Góóóóóóóóóóóóóóóóóóóól!! Németh. Mégsem! Gosztonyi kézzel ért bele. A játékvezető sárgát adott.

17:51: Túl vagyunk az első félidő felénél. Jó a mérkőzés, csak egy magyar gól kéne…

17:55: Az utóbbi pár percekben magy mezőnyjáték folyik, nagy csata zajlik a  pályán.

17:57: A negyedik magyar sarokrúgás jön a 29. őercben.

17:59: A 31. percben Szokol visszahúzta a walesi játékost, a játékvezető sárgát adott az újpesti játékosnaj.

18:04: A 36. percben Marc Williams kapott sárga lapot labdaelrúgásért.

18:13: Elkezdődött az utolsó perc az első félidőben.

18:14: Egy perc a ráadás.

18:15: Vége az első félidőnek!

18:27: Lassan lezdődik a második félidő.

18:29: Elkezdődött a műsodik félidő. Nem történt csere egyik csapatnál sem.

18:35: Két gyors magyar helyzet alaqkult ki, de sajnos nem változott az eredmény.

18:39: Az 56. percben Gosztonyi lb 26-27 méterről lőtt és éppen hogy fölé ment. Nagy lövés volt.

18:43: A 60. percben cseréltek a vendégek: Marc Williams helyett Partington.

18:44: A 61. percben Szokoli távoli lövését a walesi portás magabiztosan védett.

18:46: A 62. percben cserélt Róth Antal is. Farkas Balázs hekyett Kulcsár Dávid állt be.

18:51: A 68. percben Debreceni sárgát kapott.

18:52: Góóóóóóóóóóóól! Vezet Wales! Korcsmár öngólt szerzett.  0-1.

18:55: A 71. percben cseréltünk: Gosztonyi helyett Futács állt be. Egyértelmű a cél.

18:58: Németh kakaskodásért sárgát kapott.

18:59: Elkezdődött a 75. percben, az utolsó negyedóra.

19:10: A 86. percben büntetőhöz jutott Wales. Debreceni megkapta a második sárgáját, így emberhátrányba kerültünk.

19:11: Gulácsi kivédte a vendégek büntetőjét! Marad a 0-1.

19:13: Elkezdődött az utolsó perc a mérkőzésen.

19:14: Labdaelrúgásért Kanu kapott sárgát.

19:14: Három perc a ráadás.

19:15: A 91. percben Kádár is sárgát kapott.

19:17: Vége! Kikaptunk…

1. Wales 5 1 1 15-5 16 pont
3. Magyarország 4 0 3 9-7 12 pont