Szombaton 17:25-kor kezdődik az MKB Veszprém – HSV Hamburg összecsapás, amelyen a BL-ben a csoportkör második fordulója lesz. Szurkoljunk közösen a Mocsai-csapatnak!Hamarosan!

A veszprémi klub bemutatja a mai ellenfelet, a német HSV Hamburgot. A hamburgiak szakvezetője Martin Schwalb az MKB Veszprém honlapjának nyilatkozott a mérkőzés előtt: “Nagyon nehéz mérkőzésre számítok, hiszen a világ egyik legjobb csapata vendégei leszünk. Személy szerint először járok Veszprémben, de sokat hallottam már az itteni csarnok fantasztikus hangulatáról. Tiszteljük ellenfelünket, de reméljük, hogy számunkra jó eredményt tudunk kiharcolni.

A találkozót a Kenneth Abrahamsen, Arne M. Kristiansen norvég páros vezeti. Az ellenőr Izraelből érkezik: Herman Moshe. Az mkbveszprem.eu információja szerint a meccset a Viasat3 közvetíti, de a német Eurosport is átveszi az adást, érdekesség, hogy a német televíziósok külön stúdiót is igényeltek az Arénától.

Az MKB Veszprém kerete:
Kapusok: Fazekas Nándor, Dejan Perics, Liszkai Szilveszter
Mezőnyjátékosok: Császár Gábor, Nikola Eklemovics, Gulyás Péter, Iváncsik Gergő, Iváncsik Tamás, David Korazija, Laluska Balázs, Jevgenyij Lusnyikov, Nagy Kornél, Carlos Pérez, Renato Sulics, Mirszad Terzics, Uros Vilovszki, Marko Vujin
Vezetőedző: Mocsai Lajos

A Hamburg kerete:
Kapusok: Johannes Bitter, Per Sandström
Mezőnyjátékosok: Domagoj Duvnjak, Matthias Flohr, Bertrand Gille, Guillaume Gille, Pascal Hens, Torsten Jansen, Michael Kraus, Blezsenko Lackovics, Krzysztof Lijewski, Marcin Lijewski, Hans Lindberg, Marcel Schliederman, Stefan Schröder, Robert Schulze, Ole Stabick, Christoph Trinks, Igor Vori.

—————————————————————————————————————————————————-

17:25: Köszöntjük a kedves szurkolókat. Pár perc és kezdődik az MKB Veszprém – HSV Hamburg BL-mérkőzés.

17:27:A Veszprém tiszta pirosban, míg a németek fehér felsőben és kék nadrágban fognak játszani.

17:31: A találkozót a Veszprém kezdte! Hajrá, Veszprém!

17:40: Lassan eltelik az első félidő fele és a Veszprém magabiztosa, jól játszik. Csak, így tovább!

17:41: A 14. percben az MKB Veszprém 6-3-ra vezet, és német időkérés van.

17:44: A 15. percben 6-5 a Veszprém javára

17:51: A 21. perc elején a Veszprém 8-6-ra vezet a világklasszis Hamburg ellen.

17:55: A 24. percben egy gólra feljött a HSV, 10-9.

17:56: A 25. percben 10-10…

17:57: A 26. percben két gyors veszprémi gólé született Sulic és Iváncsik. 12-10, majd Vori szépített.

17:59: Vujin büntetőjéből 13-11, és veszprémi emberelőny a 28. percben.

18:00: Gyors veszprémi lerohanéásból Iváncsik Gergő góljával, ismét három gól a különbség 14-11. Lackovics szépített 14-12.Mocsai Lajos időt kért.

18:02: Elkezdődött az utolsó perc az első félidőben.

18:03: Emberhátrányban fejezik be a játékot a németek, Lackovics 2 percer kapott. G. Gille szépített.

18:04: Vujin büntetőjével kialakult az első félidő állása 30 perc játék követően, MKB Veszprém – HSV Hamburg 15-13. A csapat legjobbja a nyolc gólos Marko Vujin.

18:14: A vendégek kezdték el a második félidőt.

18:20: A 35. percben 18-16-os magyar vezetésnél remek a hangulat!

18:29: A 40. percben 22-19-re vezet a Veszprém. Lackovics szépített.

18:30: Gyors német lerohanás végén Perics szenzációsan védett! Végre, kapusteljesítmény is van!!!

18:31: A 43. percben ismét szépítettek a németek.

18:33: Vujin büntetőjéből 23-21. Marko 12. gólját szerezte!

18:35: A 45. percben 24-22. Ha büntető, akkor Vujin és gól, immáron a 13. gólt szerezte mega  mérkőzésen! Parááddééss!

18:35: Magyar emberelőny a 46. percben.

18:36: Góóóóóóólll! Vujin gyönyörűen bepasszolja Sulicnak, aki beállós posztból gólt szerezz! 25-22.

18:38: Gulyás Peti átlövésből szerzett gólt, 26-22.

18:39: Amikor lejárt a vendégek kiállítása, utána mi kerülünk emberhátrányban, miutáűn Luzsnyikov 2 percet kapott. Szépítettek a németek, 26-23.

18:41: Góóólll! Emberhátrányban Császár Gabi, de hamar jött a német válasz. 27-24.

18:43: Sulliiccc micsoda cunder!!! Az 50. percben 28-24.

18:44: Sulic két percet kapott.

18:45: A németek büntetőt kaptak, Laluska két perc. A hetes kimaradt!!

18:46: Kettős emberhátrányban gólt kaptunk, 28-25.

18:47: Az 52. percben Gulyás Pettiii, de jött ismét a német válasz. 29-26.

18:47: Csáárrlliiii!!! 30-26. Német időkérés.

18:52: Gólt kaptunk, se baj, vezetünk 30-27-re.

18:54: 5 perc van még a mérkőzésből. Gullyááássss szélről! 32-27.

18:55: Csáárrlliiiii! Fantasztikus gól! 33-27.

18:56: Az 58. percben német szépítés, 33-28.

18:57: Mocsai Lajos időt kért.

18:59: gólt kaptunk, 33-29.

Elkezdődött az utolsó perc a mérkőzésen.

19:01: Az utolsó másod percben gólt kaptunk, Gille szerezte a gólt.

Vége!

Fantasztikus mérkőzésen az MKB Veszprém 33-30-ra legyőzte a HSV Hamburgot. A mérkőzés legjobbja a 13 gólt szerző Marko Vujin lett.

MKB VESZPRÉM-HAMBURG 33-30 (15-13)

MKB VESZPRÉM: Fazekas, Perics (kapusok), Császár 3, Eklemovics, Gulyás 5, Iváncsik G. 3, Iváncsik T. 1, Korazija, Laluska, Lusnyikov, Nagy K., Pérez 4, Sulics 3, Terzics 1, Vilovszki, Vujin 13 (6). Vezetőedző: Mocsai Lajos

HAMBURG: Bitter, Sandström (kapusok), Duvnjak 2, Flohr, B. Gille 3, G. Gille 1, Hens, Jansen 6, Kraus, Lackovics 6, M. Lijewski 3, Lindberg 6 (2), Schliederman, Schröder, Vori 3. Vezetőedző: Martin Schwalb

Kiállítások: 10, ill. 10 perc
Hétméteresek: 6/6, ill. 4/2

Férfi Kézi BL, csoportkör, 2. mérkőzés: MKB Veszprém – HSV Hamburg 33-30 (15-13) – a kibeszélő-show” bejegyzéshez ozzászólás

1. Visszajelzés: Férfi Kézi, B-csoport, 10. forduló: Montpellier – MKB Veszprém 13-11 (félidő) – a kibeszélő-show « SportMenü – a Te választásod!

2. Visszajelzés: Férfi Kézi BL, 5. forduló: IF Sävehof – MKB-Veszprém – a kibeszélő-show « SportMenü – a Te választásod!

3. Visszajelzés: Férfi Kézi BL, 4. mérkőzés: MKB Veszprém – KIF Kolding – a kibeszélő-show « SportMenü – a Te választásod!