Foci, Eb-selejtező, 3. mérkőzés: Magyarország – San Marino 8-0 (4-0) – a kibeszélő-show

Pénteken este 19:00-kor rendezik meg a Puskás Ferenc Stadionban a Magyarország – San Marino Eb-selejtező, harmadik mérkőzést. Szurkoljunk közösen az Egervári-csapat, hogy meg legyen a kötelező győzelem, bár nehéz lesz, de sikerülnie kell! Tartsatok velünk!

2010. Szeptember 27. Hétfő

Gyepes, Pintér, és Koltai az Egervári-keretben!

2010. Október 4. Hétfő

Egervári: Türelem + támadófoci

2010. Október 5. Kedd

Főleg Gerától tart a San Marinó-i kapitány – írja az fn.hu.

– Ma este többen jubilálhatnak

Ha ma pályára lép Vanczák Vilmos, akkor 50., Király 77., Gera 67., Dzsudzsák 30., és Rudolf 15. válogatott mérkőzése lehet a nemzeti csapatban.

A várható kezdők:

Magyarország: Király Gábor – Vermes Krisztián, Juhász Roland, Vanczák Vilmos, Laczkó Zsolt – Elek Ákos – Koman Vladimir, Gera Zoltán, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely, Szalai Ádám

San Marino: Alde Simoncini – Fabio Vitaioli, Alessandro Della Valle, Michelle Cervellini, Simone Bacciocchi – Manuel Marani, Giovanni Bollini, Daminao Vannucci, Maicol Berretti – Paolo Montagna, Matteo Vitaioli

Egervári Sándor kijelölte a kezdőcsapatot

Király Gábor – Vermes Krisztián, Juhász Roland, Vanczák Vilmos, Laczkó Zsolt – Koman Vladimir, Gera Zoltán, Elek Ákos, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely, Szalai Ádám

A találkozót 18:00-tól, a mérkőzést 19:00-tól élőben közvetíti a Sport1. Akinek nem jönne be a sportcsatorna, annak itt segítünk.

– Magyarország – San Marino: Katt ide!

Magyarország – San Marino

Puskás Ferenc Stadion, 19 óra

—————————————————————————————————————————————————-

18:00: Sok szeretettel köszöntjük a kedves szurkolókat! Bő egy óra és megkezdődik a Magyarország – San Marino Eb-selejtező harmadik mérkőzése.

18:05: Egy kis hangulat a mai mérkőzéshez!

18:10: Íme a kezdők!

Magyarország:
1 Király Gábor – 2 Vermes Krisztián, 4 Juhász Roland, 3 Vanczák Vilmos, 5 Laczkó Zsolt – 11 Koman Vladimir, 10 Gera Zoltán, 6 Elek Ákos, 7 Dzsudzsák Balázs – 8 Rudolf Gergely, 9 Szalai Ádám

csere: 12 Fülöp Márton, 13 Pintér Ádám, 14 Koltai Tamás, 15 Czvitkovics Péter, 16 Vadócz Krisztián, 17 Gyepes Gábor, 18 Priskin Tamás

Szövetségi kapitány: Egervári Sándor

San Marino:
1 Aldo Simoncini – 2 Carlo Valentini, 3 Damiano Vannucci, 4 Simone Bacciocchi, 5 Alessandro Della Valle, 6 Fabio Vitaioli – 7 Maicol Berretti, 8 Fabio Bollini, 9 Paolo Montagna, 10 Manuel Marani – 11 Matteo Vitaioli

csere: 12 Michele Ceccoli, 13 Matteo Andreini, 14 Giacomo Benedettini, 15 Nicola Albani, 16 Nicola Ciacci, 17 Michele Cervellini, 18 Matteo Bugli

Szövetségi Kapitány: Giampaolo Mazza

18:56: A csapatok ezekben a másodpercekben jönnek ki a pályára. A mieink a megszokott piros felső, fehér nadrág és zöld sportszárban, ,míg a vendégek tiszta kékben fognak játszani.

18:57: Csányi Sándor, az MLSZ elnöke egy kisebb ajándékot adott át Király Gábornak, aki nemrégiben töltötte be a 75. válogatottságát, és Vanczák Vilmost, aki most lett 50-szeres válogatott a nemzeti csapatban. A himnuszok szólnak most.

19:03: Elkezdődött a mérkőzés. A játékot a mieink kezdték. Hajrá, Magyarok!!!!

19:04: Az első perc elején az első szöglet következik a mérkőzésen, méghozzá a vendégek végzik el.

19:09: A 6. percben jön az első magyar szöglet, amit Dzsudzsák végzett el. Juhász fejese mellé ment.

19:13: A 10. perc végén megszereztük a vezetést!!!! Dzsudzsák Balázs a baloldalon elfutott, majd középre beívelt, ahol Rudolf középre fejelt, a kapus kiöklözte, majd a támadó ismét fejelt, ezuttal a kapuba! 1-0.

19:15: Jön a második magyar szöglet a mérkőzésen.

19:20: A 17. perc elején jön a harmadik magyar szöglet.

19:21: Góóóóóóóóóóóóll! Dzsudzsák beadása után a rövidsarokba érkező Szalai pomás fejese a kapufáról a kapuba landolt a labda 2-0.

19:23: A negyedik sarokrúgás a mieink részéről.  Ezúttal is Dzsudsák adta be, de nem lett belőle gól.

19:27: Dzsudzsák szabadrúgást végzett el. A PSV légiósa, majdnem gólt szerzett, 25 méteres szabadrúgást, a szétrebbenő sorfal között elsuhanó labda alig ment a bal alsó sarok mellé.

19:28: Góóóóóóóóóóóóllll!!!! A 25. percben Koman szenzációsan kiugratja a védők között Rudolfot, aki remekül kicselezi a kapust, és a kapuba gurítja a labdát 3-0.

19:30: Hohohohohohoho!! Micsoda góóóóóóóóóóllll! Szalai-parádé! A 27. percben Gera passza után pörgette fel magának a labdát a csatár, majd a kint álló Simoncini kapus fölött jó 30 méterről óriási gólt lőtt! 4-0!

19:41: A 38. percben született az első sárga a mérkőzésen, Rudolffal szemben szabálytalankodtak.Valentini kapta az első sárgát.

19:42: Gera lapos szabadrúgását védte a bal alsó sarok elöl Simoncini, a kipattanóra Della Valle érkezett először, akinek felszabadítása kevéssel a bal alsó sarok mellett ment csak el.

19:44: Elkezdődött a találkozó hajrája, már csak 5 perc van hátra a mérkőzésből.

19:46: A 43. percben Della Valle szabálytalankodott Gerával szemben, a san marinoi védő sárgát kapott. Dzsudzsák szabadrúgása 27 méterről, amelyet blokkolni tudtak a védők.

19:48: Elkezdődött a találkozó utolsó perce.

19:49: Egy perc a ráadás.

19:49: Vége az első félidőnek! A mieink Rudolf kétszer, és Szalai kétszer rúgott gólt.

20:00: Lassan kezdődik a második félidő.

20:04: Elkezdődött a második félidő, a vendégek kezdték a játékot. Egyik oldalon sincs csere.

20:06: Húúú, majdnem ott volt az ötödik! Dzsudzsák adott be a bal oldalról, amely majdnem el is jutott Rudolfhoz, de Bacciocchi pont annyira ért bele a passzba, hogy az így nem lett jó a csatárnak.

20:07: Góóólll! A 48. percben egy remek Koman-Dzudzsák összjáték után a a ballábas játékos középre passzolt, ahol Szalaii érkezett! Klasszikus mesterhármas! Dzsudzsák a harmadik asszitja! 5-0.

20:11: Az 52. percben jön a mérkőzés első cseréje, méghozzá a vendégek részéről. Bacciocchi helyett Aébani érkezett a pályára.

20:19: Góóóóóóóóólll!! A 60. perc elején Rudolf remekül húzott el a baloldalon, majd a középen üresen érkező Koman berúgta a hatodik magyar gólt. 6-0.

20:22: A 63. percben kettős magyar-csere: Elek helyett Vadócz, míg Szalai helyett Priskin érkezett a pályára.

20:26: A 67. percben egy formás magyar akció végén Priskin fejese fölé szállt.

20:34: Elkezdődött az utolsó negyedóra  a mérkőzésen.

20:36: A 77. percben újabb san marionicsere történt: Vitaioli helyett Bughli érkezett a pályára.

20:37: A 78. percben jön a második magyar csere is: Koman helyett Czitkovics érkezik a pályára.

20:40: húúú, Dzsuzdák lövése éppen hogy mellé ment.

20:42: Geraaaaa  lövése a külső kapufáról ment ki, marad a 6-0.

20:43: A 84. percben a harmadik san marino-i csere: Bollini helyett Cervellini érkezett a pályára.

20:48: Góóóóóólll!!! Hatalmas Dzsudzsák-bomba! 8-0.

20:49: Három perc a ráadás.

20:50: Tizenegyes!!!! Laczlóval szemben Valentini szabálytalankodott! A védő megkapta  amásodik sárgáját és piros lapot kapott.

20:53: Gera lővi. Góóóóóóóóóóllll! 8-0!

20:54: Véggeee!!!!!

Eb-selejtező, 3. forduló, E csoport:
Magyarország-San Marino 8-0 (4-0)
Puskás Ferenc Stadion, v.: Kaasik (észt)
Magyarország: Király – Vermes, Juhász, Vanczák, Laczkó – Koman (Czvitkovics, 78.), Gera, Elek (Vadócz, 63.), Dzsudzsák – Rudolf, Szalai (Priskin, 64.)
San Marino: Simoncini – Valentini, Vannucci, Bacciocchi (Albani, 52.), Della Valle, F. Vitaioli – Berretti, Bollini (Cervellini, 84.), Montagna, Marani – M. Vitaioli (Bugli, 77.)

Gól: Rudolf (10., 25.), Szalai (18., 27., 48.), Koman (60.), Dzsudzsák (89.), Gera (93., 11-esből)
Sárga lap: Valentini (38., 91.), Della Valle (42.)
Kiállítva: Valentini (91.)

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )