Borsodi Teremlabdarúgó Bajnokság, 1. hétvége: Bejutott a debreceni döntőbe a Diósgyőr – Frissítve!

Hosszú idő után újra teremfoci Magyarországon.

A tornán 19 csapat vesz részt, a selejtezőket követően a döntőt január 30-án, a debreceni Főnix Csarnokban rendezik meg. A hatcsapatos fináléban a három selejtező győztese mellett a két legjobb második, valamint a házigazda DVSC-TEVA vesz részt.

január 9., Vasárnap (Nyíregyháza):
14.40: A B-csoport (Diósgyőri VTK, Enternet-FC Tatabánya, Dunakanyar-Vác) bemutatása
DVTK – Tatabánya 1-1
15.10: Az A-csoport (Nyíregyháza Spartacus, MTK Budapest, Gyirmót FC) bemutatása

—————————————————————————————————————————————————-

14:30: Sok szeretettel köszöntjük a kedves szurkolókat! Hosszú idő után újra teremfoci Magyarországon. Az első helyszín Nyíregyháza. A találkozókat itt lehet nézni élőben. A felek 2*12 percet fognak játszani.

14:40: Elkezdődött a Diósgyőr-Tatabánya összecsapás.

14:53: Az első félidő utolsó percében megszerezte a vezetést a Diósgyőr, a gólszerző Granát Balázs. 1-0.

14:54: Vége az első félidőnek.

14:55: Elkezdődött a második félidő.

15:06: Elkezdődött az utolsó perc a második félidőben.

15:07: 45  másodperccel a vége előtt Köntös Dániel bombagóljával egyenlített a Tatabánya!

15:08: Vége!

Diósgyőr – Tatabánya 1-1

15:10: Bemutatkozik az A-csoport. Hamarosan kezdődik a Nyíregyháza – MTK találkozó.

15:12: Elkezdődött az első félidő.

15:18: Az első félidő 6. percbern megszerezte a vezetést a hazai csapat, Goia szerezte a gólt 1-0.

15:24: Elkezdődött az utolsó perc az első félidőben.

15:25: Vége az első félidőnek. Nyíregyháza – MTK 1-0

15:27: Elkezdődött a második félidő.

15:27: Fél perc telt el és egyenlített a fővárosi együttes, Ódé szerezte a gólt 1-1.

15:28: Szép góllal ismét vezet a hazai csapat, Pákólicz szerezte a gólt 2-1

15:28: Fél perccel belül újra gólt szerzett a hazai csapat, Goia a szerezte a gólt 3-1.

15:32: A második félidő 6. percében már 4-1 az állás, miután Reznek megszerezte a hazaiaknak az újabb gólt.

15:36: A 10. percben Andorka révén, már 5-1 az állás.

15:38: Elkezdődött az utolsó perc a mérkőzésen.

15:39: Vége a mérkőzésnek!

15:41: Hamarosan jön a Diósgyőr – Vác találkozó.

15:43: Elkezdődött a találkozó.

15:55: Vége az első félidőnek 0-0.

15:57: A második félidő elején Granát és Ivanovics góljával 1-1 az állás.

16:02: A 8. percben újra vezet a Diósgyőr, miután egy legurított labdából Horváth Gábor kapásból gólt szerzett 2-1.

16:03: Váci-hiba, és ebből kegyetlenül kihasználták a diósgyőriek, méghozzá Faggyas góljával 3-1 az állás.

16:08: A 23. percben dobos góljával már 4-1 az eredmény.

16:09: Vége!

Diósgyőr – Vác 4-1

16:16: Jelenleg Amerikai foci bemutatója zajlik.

16:30: A hölgyekké jelenleg a pálya.

16:40: Kapufarúgó-versenyt rendeztek meg, amelyen egy diósgyőri, egy nyíregyházi szurkoló, valamint Andorka Péter a nyírségiek támadója vett részt a játékon, végül Andorka megnyerte a játékot.

16:45: Elkezdődött az MTK-Gyírmót összecsapás.

16:48: A 3. percben megszerezte a vezetést a Gyirmót, Böjte Attila szerezte a gólt 0-1.

16:49: Alig másfél perc telt el és újabb gyirmóti gólt, Laki Balázs a gólszerző 0-2.

16:55: A 10. percben már 0-3 az állás, ugyanis Czanik-Tóth összjáték után Czanik belőtte a ziccerét.

16:58: Vége az első félidőnek.

17:00: Elkezdődött a második félidő.

17:14: Vége a mérkőzésnek.

17:18: Újra a hölgyekké a pálya.

17:20: Hamarosan kezdődik a tatabánya-  Vác összecsapás. Deme Imrééknek, legalább 3-0-ra kéne nyerniük ahhoz, hogy a döntőbe jussanak.

17:22 Elkezdődött a mérkőzés.

17:27 Vezet a Vác, Arany Zoltán helyezkedett középen és kapott szép labdát, majd könnyedén lőtt a tatabányaiak kapujába.

17:33 Öngólt rúgott a tatabányai Kocsis Dávid, miközben haza akarta passzolni a kapusnak. 0-2

17:34 Vége az első félidőnek!

17:35 Egy perc szünet után folytatódott a mérkőzés.

17:37 Szépít a Tatabánya, Deme Imre révén, a palánkról visszapattanó labda éppen elé került és néhány méterről kapásból berúgta a hálóba.

17:42 Második félidő 8. percében egyenlít a Tatabánya Szalai révén. 2-2

17:45 Szalai Tamás újabb gólt szerzett, ezzel már 3-2 a Tatabányának.

17:46 Egymás után két gyors váci gól, előbb Fekete, majd Rab Kornél talált be. 3-4

17:47 Ismét Szalai szerzett gólt az utolsó percben, 4-4 a mérkőzés végeredmény.

A Diósgyőr nyerte  a B csoportot.

Következik az A csoport utolsó meccse, a Nyíregyháza-Gyirmót.

17:51 Pompom lányok a gyepen.

17:54 Melegítenek már a csapatok, hamarosan eldől, hogy a Nyíregyháza, vagy a Gyirmót játssza a döntőt a DVTK-val.

17:56 Elkezdődött a mérkőzés!Ha nyer, vagy döntetlen játszik a nyírségi gárda, akkor továbbjut, a Gyirmótnak győzelem kell.

18:01 5 perc tel el, még nem született gól.

18:07 Az első félidő utolsó percében megszerzi a vezetést a Nyíregyháza Mustafa révén.

18:08 Vége az első félidőnek!

18:09 Megy a második félidő. A Gyirmótnak két gól kell a továbbjutáshoz.

18:11 Az első Gyirmót találat meg van, Laki Balázs szerzett gólt.

18:12 Kettős kiállítás, Laki és Goia kell elhagyja a pályát.

18:14 Vezet a Gyirmót, szép közép passz után Kiss Zsolt szerzett gólt.

18:17 Hasonló gól után 3-1-re vezet a Gyirmót.

18:19 Szépít a Nyíregyháza. 3-2

Maradt ez az eredmény, ezzel a Gyirmót a döntős.

18:31 Elkezdődött a döntő meccs a DVTK és a Gyirmót között.

18:40 Eltelt 7 perc a mérkőzséből, de egyelőre nem született gól.

18:43 Lajtos megszerzi a vezetést a Gyirmótnak!

18:44 Vége az első félidőnek.

18:46 Jöhet a második félidő.

18:50 1-1

Nem dőlt el a rendes játék időben, így büntetők következnek.

Homonyik berúgja, 1-0 a Gyirmótnak.

Lippai is bevágja, ezzel 1-1.

Kimaradt a következő gyirmóti bünetető.

DVTK-gól! 1-2

Kozmér lövése bement. 2-2

Kóhér belőtte, így a Diósgyőr jutott be elsőként a debreceni döntőbe!!!

A-csoport:
gól: Goia (6., 13.), Pákolicz (14.), Reznek (17.), Andorka (22.) illetve Ódé (13.)

gól: Böjte (3.), Laki (4.), Czanik (9.)

Nyíregyháza – Gyirmót 2-3
gól: Mustafa (12., 21.), illetve Laki (14.), Kiss Zsolt (17.), Szabó (20.)

A csoport végeredménye:
1. Gyirmót 6 pont
2. Nyíregyháza 3
3. MTK 0

B-csoport:
gól: Granát (12.), illetve Köntös (24.)

gól: Granát (13.), Horváth Gábor (17.), Faggyas (18.), Dobos (23.), illetve Ivanovici (13.)

gól: Deme (15.), Szalai (20., 22., 24.), illetve Arany (5.), Kocsis (11., öngól), Fekete (23.), Papp (23.)