Monicomp Liga: Elkészült a tavaszi menetrend

A Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottsága kijelölte a Monicomp Liga tavaszi fordulóinak, a Magyar Kupa 5-8. fordulóinak, valamint a Liga Kupa hátralévő mérkőzéseinek kezdési időpontjait – adta hírül az mlsz.hu.

A Monicomp Liga tavaszi szezonja február 25-én, pénteken veszi kezdetét, az idei első bajnokit a Siófok és a Győri ETO vívja. A Magyar Kupa döntőjét május 17-én, kedden rendezik.

Íme a tavaszi menetrend:

17. forduló:
Siófok – Győri ETO (02.25. péntek, 17 óra)
Ferencváros – Kecskemét (02.25. péntek, 19 óra)
Szolnok – Lombard Pápa (02.26. szombat, 13 óra)
DVSC-TEVA – Paks (02.26. szombat, 15 óra)
MTK – Honvéd (02.26. szombat, 16 óra)
Zalaegerszeg – Haladás (02.26. szombat, 16 óra)
Újpest – Kaposvár (02.26. szombat, 17.30)
Vasas – Videoton (02.27. vasárnap, 17.30)

18. forduló:
Kecskemét – DVSC-TEVA (03.04. péntek, 17 óra)
Újpest – Siófok (03.04. péntek, 19 óra)
Paks – Szolnok (03.05. szombat, 14.30)
Lombard Pápa – Zalaegerszeg (03.05. szombat, 15 óra)
Haladás – Kaposvár (03.05. szombat, 15 óra)
Győri ETO – Vasas (03.05. szombat, 17.30)
Videoton – MTK (03.05. szombat, 17.30)
Honvéd – Ferencváros (03.06. vasárnap, 17.30)

19. forduló:
MTK – Győri ETO (03.11. péntek, 17 óra)
Ferencváros – Videoton (03.11. péntek, 19 óra)
Szolnok – Kecskemét (03.12. szombat, 14.30)
Vasas – Újpest (03.12. szombat, 15 óra)
Kaposvár – Siófok (03.12. szombat, 16 óra)
Haladás – Lombard Pápa (03.12. szombat, 16 óra)
Zalaegerszeg – Paks (03.12. szombat 17.30)
DVSC-TEVA – Honvéd (03.13. vasárnap, 17.30)

20. forduló:
Lombard Pápa – Kaposvár (03.18. péntek, 17 óra)
Videoton – DVSC-TEVA (03.18. péntek, 19 óra)
Kecskemét – Zalaegerszeg (03.19. szombat, 15 óra)
Siófok – Vasas (03.19. szombat, 15 óra)
Paks – Haladás (03.19. szombat, 16 óra)
Honvéd – Szolnok (03.19. szombat, 17 óra)
Újpest – MTK (03.19. szombat, 17.30)
Győri ETO – Ferencváros (03.20. szombat, 17.30)

21. forduló:
Kaposvár – Vasas (04.01. péntek, 17 óra)
Ferencváros – Újpest (04.01. péntek, 19 óra)
Szolnok – Videoton (04.02. szombat, 15 óra)
MTK – Siófok (04.02. szombat, 17 óra)
Haladás – Kecskemét (04.02. szombat, 17 óra)
Lombard Pápa – Paks (04.02. szombat, 17 óra)
Zalaegerszeg – Honvéd (04.02. szombat, 17.30)
DVSC-TEVA – Győri ETO (04.03. vasárnap, 17.30)

22. forduló:
Vasas – MTK (04.08. péntek, 17 óra)
Videoton – Zalaegerszeg (04.08. péntek, 19 óra)
Siófok – Ferencváros (04.09. szombat, 15 óra)
Kecskemét – Lombard Pápa (04.09. szombat, 16 óra)
Paks – Kaposvár (04.09. szombat 17 óra)
Győri ETO – Szolnok (04.09. szombat 17.30)
Honvéd – Haladás (04.09. szombat 17 óra)
Újpest – DVSC-TEVA (04.10. vasárnap, 17.30)

23. forduló:
Szolnok – Újpest (04.15. péntek, 17 óra)
Ferencváros – Vasas (04.15. péntek, 19 óra)
DVSC-TEVA – Siófok (04.16. szombat 15 óra)
Zalaegerszeg – Győri ETO (04.16. szombat, 17.30)
Kaposvár – MTK (04.16. szombat, 18 óra)
Lombard Pápa – Honvéd (04.16. szombat, 18 óra)
Paks – Kecskemét (04.16. szombat, 18 óra)
Haladás – Videoton (04.17. vasárnap, 17.30)

24. forduló:
Győri ETO – Haladás (04.22. péntek, 17 óra)
Újpest – Zalaegerszeg (04.22. péntek, 19 óra)
Videoton – Lombard Pápa (04.23. szombat, 15 óra)
Siófok – Szolnok (04.23. szombat, 17 óra)
Kecskemét – Kaposvár (04.23. szombat, 17 óra)
Vasas – DVSC-TEVA (04.23. szombat, 17.30)
Honvéd – Paks (04.23. szombat, 18 óra)
MTK – Ferencváros (04.24. vasárnap, 17.30)

25. forduló:
Haladás – Újpest (04.26. kedd, 17 óra)
Lombard Pápa – Győri ETO (04.26. kedd, 18 óra)
Kecskemét – Honvéd (04.26. kedd, 18 óra)
Paks – Videoton (04.26. kedd, 19 óra)
Szolnok – Vasas (04.27. szerda, 17 óra)
Kaposvár – Ferencváros (04.27. szerda, 18 óra)
Zalaegerszeg – Siófok (04.27. szerda, 18 óra)
DVSC-TEVA – MTK (04.27. szerda, 19 óra)

26. forduló:
Győri ETO – Paks (04.29. péntek, 17 óra)
Videoton – Kecskemét (04.29. péntek, 19 óra)
Vasas – Zalaegerszeg (04.30. szombat, 15 óra)
Újpest – Lombard Pápa (04.30. szombat, 17.30)
MTK – Szolnok (04.30. szombat, 18 óra)
Siófok – Haladás (04.30. szombat 18 óra)
Honvéd – Kaposvár (04.30. szombat, 18 óra)
Ferencváros – DVSC-TEVA (05.01. vasárnap, 17.30)

27. forduló:
Kecskemét – Győri ETO (05.06. péntek, 17 óra)
Zalaegerszeg – MTK (05.06. péntek, 19 óra)
Szolnok – Ferencváros (05.07. szombat 15 óra)
Kaposvár – DVSC-TEVA (05.07. szombat 17.30)
Haladás – Vasas (05.07. szombat, 19 óra)
Lombard Pápa – Siófok (05.07. szombat, 19 óra)
Paks – Újpest (05.07. szombat, 19 óra)
Honvéd – Videoton (05.08. vasárnap, 17.30)

28. forduló:
Szolnok – DVSC-TEVA (05.10. kedd, 17.30)
Siófok – Paks (05.10. kedd, 18 óra)
Vasas – Lombard Pápa (05.10. kedd, 18 óra)
Ferencváros – ZTE (05.10. kedd, 20 óra)
Újpest – Kecskemét (05.11. szerda, 17.30)
MTK – Haladás (05.11 szerda 18 óra)
Videoton – Kaposvár (05.11. szerda, 19 óra)
Győri ETO – Honvéd (05.11. szerda, 20 óra)

29. forduló:
Paks – Vasas (05.13. péntek, 17 óra)
Zalaegerszeg – DVSC-TEVA (05.13. péntek, 19 óra)
Haladás – Ferencváros (05.14. szombat, 15 óra)
Honvéd – Újpest (05.14. szombat, 17.30)
Lombard Pápa – MTK (05.14. szombat, 19 óra)
Kaposvár – Szolnok (05.14. szombat, 19 óra)
Kecskemét – Siófok (05.14. szombat, 19 óra)
Videoton – Győri ETO (05.15. vasárnap 17.30)

30. forduló:
Vasas – Kecskemét (05.20. péntek, 17 óra)
Ferencváros – Lombard Pápa (05.21. szombat, 15 óra)
Győri ETO – Kaposvár (05.21. szombat, 17.30)
DVSC-TEVA – Haladás (05.21. vasárnap, 17.30)
Újpest – Videoton (05.22. vasárnap, 17.30)
Szolnok – ZTE (05.22. vasárnap, 17.30)
Siófok – Honvéd (05.22. vasárnap, 17.30)
MTK – Paks (05.22. vasárnap, 17.30)

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s