Női Kosárlabda, Euroliga, nyolcaddöntő, 3. mérkőzés: Ros Casares Valencia – MKB-Euroleasing Sopron 63-48 (24-20, 19-11, 20-17, 23-15) – a kibeszélő-show

Szerdán este Valenciában eldől, hogy a hazai spanyol együttes a Ros Casares Valencia vagy az MKB-Euroleasong Sopron jut tovább a negyeddöntőbe az Euroligában. Szurkoljunk közösen a magyar csapatnak. tartsatok velünk!

Ma este sorsdöntő mérkőzés következik Valenciában az Euroliga nyolcaddöntőjének harmadik mérkőzésén. Aki ma nyer az továbbjut. Nem egyszer, de nem is lehetetlen a feladat a soproniak előtt. Az első mérkőzésen a spanyolok 84-56-re nyertek, míg a második találkozón dobbant a soproni-szív, óriási küzdelemben, végül 72-70-re nyertek, így a harmadik mindent eldöntő felvonásban eldől ki megy tovább.

Székely Norbert, az MKB-Eurolesing Sopron vezetőedzője a klub honlapján, így nyilatkozott a mérkőzéssel kapcsolatban:

“Elérkezett az a pillanat, amire vártunk! Itt a lehetőség, hogy érvényesülhessen a csapatjátékunk, és az idei Euroliga szereplésünket megkoronázzuk egy továbbjutással! Ez már bravúr kategória lenne, de ne felejtsük el, hogy csupán egyetlen mérkőzésről van szó, ahol már bármi megtörténhet!”

Az eddigi mérkőzések:

Női Kosár, Euroliga, nyolcaddöntő, 2. mérkőzés: MKB Euroleasing Sopron- Valencia 72-70 (13-15, 19-13, 15-23, 23-19) – a kibeszélő-show

Női Kosárlabda, Euroliga, Nyolcaddöntők, 1. mérkőzés: Kikapott a Pécs és a Sopron – Élő!