Heti SportÉtlap: A 18. hét programja

Új rovattal jelentkezünk a Sportmenün. Sokak kérésére teljesítjük a kívánságot. Ezen túl minden hétfőn megtudhatjátok, hogy az adott héten hol, mikor és milyen esemény lesz.

A 18. hét: 2011. Május 2. – Május 8.

Hétfő

DIGISport
20:45 Lazio-Juventus, olasz bajnokság

DIGISport plus
14:00 Tenisz ATP Masters, Madrid, első forduló (élő)

Sport1
21:00 Espanyol-Athletic Bilbao, spanyol bajnokság 34. forduló (élő)

Sport2
16:15 K1, Rules Tournament, Budapest, 1. rész
18:15 Labdarúgás, Cardiff-Middlesbrough, championship, 45. forduló (élő)
20:15 K1, Rules Tournament, Budapest, 2. rész
22:15 Jégkorong, Svédország-Ausztria, világbajnokság, csoportmérkőzés (felvételről)

Sportklub
19:00 Kézilabda Magazin

Kedd

DIGISport
21:20 Kézilabda férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Kiel-Barcelona, ism.

DIGISport plus
14:00 Tenisz ATP Masters, Madrid (élő)

Sport1
13:45 Labdarúgás, Győrszemere-Teskánd, SPORT M Kupa, 2. elődöntő (élő)
16:45 Labdarúgás, ZTE – KTE-Ereco, Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó (élő)
20:00 Jégkorong, Oroszország-Szlovákia, világbajnokság, csoportmérkőzés (élő)

Sport2
15:00 NHL, Philadelphia-Boston, rájátszás (felvételről)
23:00 Jégkorong, Oroszország-Szlovákia, világbajnokság, csoportmérkőzés (felvételről)

Sportklub
17:45 Budapest Bank Férfi Kézilabda Liga, döntő, 1. mérkőzés: KB Veszprém – Pick Szeged (élő)

tv2
20:45 Foci, BL-elődöntő, 2. mérkőzés: Barcelona – Real Madrid

Szerda

DIGISport
20:15 Labdarúgás Bajnokok Ligája, elődöntő, Manchester United-Schalke (élő)
22:45 Labdarúgás Bajnokok Ligája, összefoglaló (élő)

DIGISport plus
14:00 Tenisz ATP Masters, Madrid, második forduló (élő)

Sport1
16:45 Labdarúgás, Videoton-Kaposvár, Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó (élő)
19:45 Vízilabda, TEVA-VasasUNIQA – Primorje Rijeka, Euroliga, középdöntő, csoportmérkőzés (élő)
21:45 Labdarúgás, Videoton-Kaposvár, Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó (felvételről)

Sport2
16:00 NHL, Tampa Bay-Washington, rájátszás (felvételről)
20:00 Jégkorong, Finnország-Csehország, világbajnokság, csoportmérkőzés (élő)

Csütörtök

DIGISport
20:45 Labdarúgás Európa Liga, elődöntő, Braga-Benfica (élő)
23:05 Labdarúgás Európa Liga, összefoglaló (élő)

DIGISport plus
16:00 Tenisz ATP Masters, Madrid, nyolcaddöntő (élő)

Sport1
18:30 Zuhanyhíradó, hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin (élő)
20:00 Jégkorong, világbajnokság, középdöntő (élő)
01:30 NBA, rájátszás, második forduló, 2. mérkőzés (eredeti kommentárral) (élő)

Sport2
16:00 NHL, Detroit-San José, rájátszás (felvételről)
01:30 NHL, Nashville-Vancouver, rájátszás (eredeti kommentárral) (élő)

story4tv
21:05 Villarreal-FC Porto, Európa Liga, elődöntő

Péntek

DunaTV
19:00 ZTE – MTK, Monicomp Liga, 27. forduló (élő)

DIGISport
16:00 Judo Grand Prix, Tunisz (élő)

DIGISport plus
13:30 Tenisz ATP Masters, Madrid, negyeddöntő (élő)
18:40 Atlétika Diamond League, Doha (élő)

Sport1
20:00 Jégkorong, világbajnokság, középdöntő (élő)
22:45 Labdarúgás, KTE-Ereco-Győri ETO, Monicomp Liga, 27. forduló (felvételről)

Sport2
16:00 NHL, Nashville-Vancouver, rájátszás (felvételről)
18:00 K1, K1 Rules Tournament, Budapest, 1. rész (ism.)
20:00 K1, K1 Rules Tournament, Budapest, 2. rész (ism.)

Sportm
16:30 Labdarúgás, KTE-Ereco-Győri ETO, Monicomp Liga, 27. forduló (élő)

Sportklub
18:00 Férfi kosárlabda Euroliga Final Four, elődöntő: Panathinaikosz-Siena (élő)
21:00 Férfi kosárlabda Euroliga Final Four, elődöntő: Maccabi Electra-Real Madrid (élő)

Szombat

DIGISport
16:10 Kézilabda női Bajnokok Ligája, döntő, Larvík-Itxako (élő)
18:15 Labdarúgás Premier League, Tottenham-Blackpool (élő)
20:25 Labdarúgás Serie A, AS Roma-AC Milan (élő)
23:00 Profi boksz Daniel Geale-Sebastian Sylvester, IBF középsúlyú világbajnoki mérkőzés (élő)

DIGISport plus
15:55 Labdarúgás Premier League, Everton-Manchester City (élő)
18:00 Labdarúgás Serie A, Palermo-Bari (élő)
20:05 Tenisz ATP Masters, Madrid, elődöntő (élő)

RTL Klub
10:55 Női kézilabda NB I – Bajnoki döntő 1. mérkőzés: Győr- DVSC (élő)
12:40 Forma-1 (élő) – Török Nagydíj – Isztambul, Az időmérő edzés

Sport1
14:30 Labdarúgás, Szolnok-Ferencváros, Monicomp Liga, 27. forduló (élő)
17:15 Labdarúgás, Kaposvár – DVSC-TEVA, Monicomp Liga, 27. forduló (élő)
23:45 Labdarúgás, Szolnok-Ferencváros, Monicomp Liga, 27. forduló (felvételről)

Sport2
13:45 Labdarúgás, championship, 46. forduló (élő)
16:00 Jégkorong, világbajnokság, középdöntő (élő)
19:45 Labdarúgás, Atlético Madrid-Malaga, spanyol bajnokság, 35. forduló (élő)
22:00 Labdarúgás, Sevilla-Real Madrid, spanyol bajnokság, 35. forduló (élő)
02:45 Ökölvívás, Manny Pacquiao-Shane Mosley, világbajnoki címmérkőzés, Las Vegas (élő)

Sportklub
16:15 Férfi kosárlabda NB I, döntő, 1. mérkőzés: Szolnoki Olaj-Albacomp (élő)
20:00 Formula-1, Török Nagydíj, időmérő edzés, felvételről
21:00 Belga labdarúgó-bajnokság, rájátszás, felvételről: Standard Liége-FC Bruges

Vasárnap

DIGISport
04:55 Labdarúgás MLS, Los Angeles Galaxy-New York Red Bulls (eredeti hanggal) (élő)
09:35 Öttusa Világkupa, nők, összefoglaló
12:35 Labdarúgás Premier League, Wolverhampton-West Bromwich Albion (élő)
14:55 Kézilabda női KEK, döntő, FTC-Alicante (élő)
17:05 Labdarúgás Premier League, Manchester United-Chelsea (élő)
19:20 Öttusa Világkupa, férfiak, összefoglaló
20:25 Labdarúgás Serie A, Genoa-Sampdoria (élő)

DIGISport plus
11:45 Rali Szardínia Rali (élő)
15:00 Labdarúgás Serie A, Internazionale-Fiorentina (élő)
18:30 Tenisz ATP Masters, Madrid, döntő (élő)

Sport1
12:00 Ökölvívás, Manny Pacquiao-Shane Mosley, világbajnoki címmérkőzés, Las Vegas (felvételről)
16:15 Jégkorong, világbajnokság, középdöntő (élő)
18:45 Labdarúgás, Barcelona-Espanyol, spanyol bajnokság, 35. forduló (élő)
21:00 Labdarúgás, Zaragoza-Osasuna, spanyol bajnokság, 35. forduló (élő)

Sport2
17:00 Labdarúgás, Honvéd-Videoton, Monicomp Liga, 27. forduló (élő)
19:30 Harmadik félidő, Monicomp Liga, 27. forduló összefoglaló (élő)

Sportklub
09:30 Ferrari Challenge, Valencia I. (élő)
10:30 Motorsport, GT Sprint R1, Valencia (élő)
11:20 Motorsport, Nemzetközi sorozat I., Valencia (élő)
13:30 Férfi kosárlabda Euroliga Final Four, bronzmeccs (élő)
16:30 Férfi kosárlabda Euroliga Final Four, döntő (élő)
19:00 Formula-1, Török Nagydíjfutam, felvételről

RTL Klub
11:30 Budapest Bank Kézilabda Liga – 1. férfi döntő mérkőzés (élő)
13:15 Magyar autósport-magazin
13:35 Forma-1 (élő) – Török Nagydíj- Isztambul, A futam közvetítése

Férfi Vízilabda, bajnoki bromzmérkőzés
18:00 Szeged Beton – Groupama-Honvéd

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s