Heti SportÉtlap: A 22. hét programja

Új rovattal jelentkezünk a Sportmenün. Sokak kérésére teljesítjük a kívánságot. Ezen túl minden hétfőn megtudhatjátok, hogy az adott héten hol, mikor és milyen esemény lesz.

A 22. hét: 2011. Május 30. – Június 5.

Hétfő

Eurosport
11:00 Tenisz Grand Slam Torna 9.nap Párizs Franciaország (89perc) (élő)
12:30 Tenisz Grand Slam Torna 9.nap Párizs Franciaország (100perc) (élő)
14:10 Tenisz Grand Slam Torna 9.nap Párizs Franciaország (91perc) (élő)
15:41 Tenisz Grand Slam Torna 9.nap Párizs Franciaország (100perc) (élő)
17:21 Tenisz Grand Slam Torna 9.nap Párizs Franciaország (91perc) (élő)
18:51 Tenisz Grand Slam Torna 9.nap Párizs Franciaország (99perc) (élő)
20:30 Tenisz Grand Slam Torna Game, Set and Mats (32perc) (élő)

Eurosport2
11:00 Tenisz: Grand Slam Torna 9.nap Párizs Franciaország (525perc) (élő)
20:01 Superbike Világbajnokság,Salt Lake City,Amerikai Egyesült Államok – 1.futam (59perc) (élő)

DIGISport
19:30 Portré Buzánszky Jenő
20:00 Labdarúgás Európa Liga, évadzáró magazin
21:30 Bajnokok Ligája Magazin

DIGISport plus
23:35 Labdarúgás Európa Liga, évadzáró magazin, ism.

Sport1
15:45 Labdarúgás, Reading-Swansea, championship, playoff, döntő (élő)
22:15 Labdarúgás, Reading-Swansea, championship, playoff, döntő (felvételről)

Sport2
19:15 Labdarúgás, Reading-Swansea, championship, playoff, döntő felvételről)

Sportklub
19:00 Kézilabda Magazin

Kedd

Eurosport
14:00 Tenisz Grand Slam Torna Negyeddöntő Párizs Franciaország (330perc) (élő)
19:30 Tenisz Grand Slam Torna Game, Set and Mats (30perc) (élő)

Eurosport2
14:00 Tenisz Grand Slam Torna Negyeddöntő Párizs Franciaország (300perc) (élő)
19:00 Atlétika IAAF Grand Prix Ostrava Cseh Köztársaság Ostrava (90perc) (élő)
20:30 Röplabda Nemzeti bajnokság Döntő, 2.mérkőzés (120perc) (élő)

DIGISport
20:00 Labdarúgás Bajnokok Ligája, évadzáró magazin

Sport1
03:00 NBA, Miami-Dallas, nagydöntő, 1. mérkőzés (élő)

Szerda

Eurosport
14:00 Tenisz Grand Slam Torna Negyeddöntő Párizs Franciaország (330perc) (élő)
19:30 Tenisz Grand Slam Torna Game, Set and Mats (30perc) (élő)

Eurosport2
14:00 Tenisz Grand Slam Torna Negyeddöntő Párizs Franciaország (270perc) (élő)
18:30 Labdarúgás Ifjúsági Fesztivál Toulon Olaszország – Elefántcsontpart (105perc) (élő)

DIGISport
19:25 Labdarúgás barátságos mérkőzés, Nigéria-Argentína (élő)
21:35 Labdarúgás Bajnokok Ligája, döntő, Barcelona-Manchester United, ism.

Sport1
19:30 NBA, Miami-Dallas, nagydöntő, 1. mérkőzés (felvételről)

Sport2
02:00 NHL, Vancouver-Boston, nagydöntő, 1. mérkőzés (élő)

Csütörtök

Eurosport
14:00 Tenisz Grand Slam Torna Elődöntő Párizs Franciaország (240perc) élő)
18:00 Tenisz Grand Slam Torna Game, Set and Mats (30perc) (élő)
18:30 Labdarúgás Európa-bajnokság Euro 2012 Flash (10perc)
18:40 Labdarúgás Ifjúsági Fesztivál Toulon Franciaország – Mexikó (125perc) (élő)

Eurosport2
16:45 Labdarúgás Ifjúsági Fesztivál Toulon Magyarország – Kína (105perc) (élő)
20:30 Röplabda Nemzeti bajnokság Döntő, 3.mérkőzés (120perc) (élő)

DIGISport plus
20:30 Atlétika Nemzetközi Atlétikai Grand Prix, Huelva (élő)

Sport1
12:00 NHL, Vancouver-Boston, nagydöntő, 1. mérkőzés (felvételről)
19:30 Zuhanyhíradó, hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin (élő)
03:00 NBA, Miami-Dallas, nagydöntő, 2. mérkőzés (élő)

Sport2
16:00 NHL, Vancouver-Boston, nagydöntő, 1. mérkőzés (felvételről)

Péntek

Eurosport
14:00 Tenisz Grand Slam Torna Elődöntő Párizs Franciaország (285perc) (élő)
18:45 Tenisz Grand Slam Torna Game, Set and Mats (30perc) (élő)
19:15 Labdarúgás Európa-bajnokság Euro 2012 Flash (10perc)
19:25 Labdarúgás Ifjúsági Fesztivál Toulon Olaszország – Portugália (110perc) (élő)

Eurosport2
16:45 Labdarúgás Ifjúsági Fesztivál Toulon Kolubia – Elefántcsontpart (105perc) (élő)

DIGISport
13:10 Motorsport Gyorsaságimototoros-vb,Katalán Nagydíj, 125 kcm, szabadedzés (élő)
14:05 Motorsport Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, MotoGP, szabadedzés (élő)
15:05 Motorsport Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, Moto2, szabadedzés (élő)
19:00 Röplabda női Euroliga, Magyarország-Bulgária (élő)
21:15 Labdarúgás Európa-bajnoki selejtező, Fehéroroszország-Franciaország (élő)

DIGISport plus
15:00 Röplabda női Euroliga, Izrael-Csehország (élő)
19:00 Atlétika Nemzetközi Atlétikai Grand Prix, Bydgoszcz (élő)
20:25 Labdarúgás Európa-bajnoki selejtező, Ausztria-Németország (élő)

Sport1
15:00 NBA, Miami-Dallas, nagydöntő, 2. mérkőzés (felvételről)
19:15 Labdarúgás, Luxemburg-Magyarország, válogatott mérkőzés (élő)
22:45 Kosárlabda, Magyarország-Hollandia, női Eb-selejtező, Sopron (felvételről)

Sport2
17:45 Kosárlabda, Magyarország-Hollandia, női Eb-selejtező, Sopron (élő)

Sportklub
21:00 St Helens-Leeds, ÉLŐ Rögbi Szuperliga

20:45 Belgium-Törökország
20:50 Olaszország-Észtország+

Szombat

Eurosport
13:00 Autóverseny Hungaroring Magyarország Első futam (60perc) (élő)
14:45 Tenisz Grand Slam Torna Nõi döntõ Párizs Franciaország (135perc) (élő)
17:00 Tenisz Grand Slam Torna Game, Set and Mats (30perc) (élő)
17:30 Labdarúgás Európa-bajnokság Euro 2012 All Access (45perc)
18:25 Labdarúgás Ifjúsági Fesztivál Toulon Franciaország – Kína (110perc) (élő)

Eurosport2
11:00 Ausztrál futball Ausztrál Futball Liga 11. forduló Collingwood FC (Ausztrália) – St Kilda Fc (Ausztrália) Ausztrália (180perc) (élő)
15:15 Labdarúgás Európa-bajnokság UEFA EURO 2012 Ausztria – Németország (60perc)
16:15 Labdarúgás Ifjúsági Fesztivál Toulon Mexikó – Magyarország (105perc)
18:00 Labdarúgás Ifjúsági Fesztivál Toulon Olaszország – Portugália (45perc)
18:45 Lg fia túraautó világbajnokság Hungaroring Magyarország selejtezõ (45perc)
19:30 Tenisz Grand Slam Torna Game, Set and Mats (30perc)
20:30 Röplabda Nemzeti bajnokság Döntő 4.mérkőzés (120perc) (élő)

DIGISport
05:05 Labdarúgás MLS, Los Angeles Galaxy-DC United (eredeti nyelven) (élő)
12:55 Motorsport Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, 125 kcm, időmérő edzés (élő)
13:50 Motorsport Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés (élő)
15:05 Motorsport Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, Moto2, időmérő edzés (élő)
16:00 Úszás Mare Nostrum nemzetközi verseny, Barcelona (élő)
20:00 Atlétika Diamond League, Eugene (élő)
23:20 Labdarúgás brazil bajnokság, Fluminense-Cruzeiro (élő9

DIGISport plus
18:55 Röplabda női Euroliga, Magyarország-Bulgária (élő)
23:30 Profi boksz Sauerland Gála, Mikkel Kessler-Mehdi Bouadla, nagyközépsúlyú világbajnoki mérkőzés (élő)

Sport1
17:45 Kosárlabda, Magyarország-Finnország, női Eb-selejtező, Sopron (élő)

Sport2
15:30 Rögbi, Olaszország-Kanada, Churchill Cup, 1. játéknap (élő)
18:00 Rögbi, England Saxons-Egyesült Államok, Churchill Cup, 1. játéknap (élő)
02:00 NHL, Vancouver-Boston, nagydöntő, 2. mérkőzés (élő)

Sportm
03:00 Ökölvívás, Erdei-Mitchell, Froch-Johnson, Super Six, elődöntő, Atlantic City (élő)

Sportklub
11:15 Formula-3, ÉLŐ Spielberg
13:40 DTM, ÉLŐ Spielberg, időmérő edzés
17:30 Anglia-Svájc, ÉLŐ Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező

20:30 Egyesült Államok-Spanyolország
21:00 Brazília-Hollandia
22:00 Portugália-Norvégia

Vasárnap

Eurosport
09:00 Lg fia túraautó világbajnokság Hungaroring Magyarország Edzés (30perc) (élő)
12:00 Lg fia túraautó világbajnokság Hungaroring Magyarország 7. forduló (60perc) (élő)
13:00 Lg fia túraautó világbajnokság Hungaroring Magyarország 8. forduló (75perc) (élő)
14:15 Kerékpár Criterium du Dauphiné Libéré, Franciaország Prológ (45perc) (élő)
15:00 Tenisz Grand Slam Torna Férfi döntõ Párizs Franciaország (150perc) (élő)
17:30 Tenisz Grand Slam Torna Game, Set and Mats (30perc) (élő)
18:30 Labdarúgás Ifjúsági Fesztivál Toulon Elefántcsontpart – Portugália (105perc) (élő)

Eurosport2
08:00 Labdarúgás Nemzeti Kupa Urawa Reds (Japán) – Yawagata (Japán) (120perc) (élő)
11:00 Autóverseny Hungaroring Magyarország 2. futam (60perc) (élő)
16:00 Mountain bike Világkupa,Egyesült Királyság – Férfi lesiklás (60perc) (élő)
18:30 Labdarúgás Ifjúsági Fesztivál Toulon Olaszország – Kolubia (105perc) (élő)

DIGISport
04:35 Labdarúgás MLS, Chivas USA-Portland Timbers (eredeti nyelven) (élő)
10:25 Motorsport Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, 125 kcm, a futam (élő)
12:00 Motorsport Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, Moto2, a futam (élő)
13:15 Motorsport Gyorsaságimotoros-vb, Katalán Nagydíj, MotoGP, a futam (élő)
16:00 Úszás nemzetközi verseny, Mare Nostrum, Barcelona (élő)
20:40 Labdarúgás brazil bajnokság, Flamengo-Corinthians (élő)

DIGISport plus
14:00 Fogathajtó Világkupa Akadályhajtás (élő)
19:25 Labdarúgás Real Madrid All Start-Bayern München All Stars (élő)

m1
18:20 Telesport (élő) Németország – Magyarország női kézilabda világbajnoki selejtező mérkőzés
Élő közvetítés Balingenből

Sport1
12:00 NHL, Vancouver-Boston, nagydöntő, 2. mérkőzés (felvételről)
17:45 Kosárlabda, Magyarország-Ukrajna, női Eb-selejtező, Sopron (élő)
20:00 Ökölvívás, Erdei-Mitchell, Froch-Johnson, Super Six, elődöntő, Atlantic City (felvételről)
02:00 NBA, Dallas-Miami, nagydöntő, 3. mérkőzés (élő)

Sport2
13:00 Ökölvívás, Erdei-Mitchell, Froch-Johnson, Super Six, elődöntő, Atlantic City (felvételről)

Sportklub
11:15 Formula-3, ÉLŐ Spielberg
12:20 WTTC, ÉLŐ 1. verseny
14:00 DTM, ÉLŐ Spielberg, futam
16:00 Anglia-Norvégia, ÉLŐ U21-es labdarúgó-mérkőzés

10:00 Ausztrália – Új-Zéland
18:00 Női kosár: Magyarország-Ukrajna
18:30 Női kézi: Németország-Magyarország
20:30 Lengyelország-Argentína

Reklámok

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Kapcsolódás: %s