NBA-döntők, negyedik mérkőzés: Dallas Mavericks – Miami Heat 86-83 (ÉLŐ!)

Hétfőn hajnalban egy újabb idegőrlő végjátékot láthattunk a harmadik mérkőzésen, melyet ezúttal a Miami tudott megnyerni két ponttal. A győzelem nem csak azt jelenti, hogy újra vezetnek, összesítésben 2-1-re, hanem azt is, hogy a Heat visszaszerezte pályaelőnyét.

Ha a Dallasnál a társak nem nőnek fel a nagyszerűen teljesítő Nowitzki mellé, aki legutóbb is 34 pontot szórt, akkor könnyen előfordulhat, hogy ismét kikapnak a házigazdák. Amennyiben ez történne ma este, és 3-1-re “ellépne” a Miami, az könnyen végzetes lehet a Mavs számára.  A mérkőzést a Sport1 TV 03.00-tól élőben közvetíti, valamint mi is szöveges beszámolóval kísérjük a mérkőzést!

Miami Heat @ Dallas Mavericks

2011. 06. 07. 03:00, Dallas

A kezdő ötösök:

Dallas: Nowitzki – Marion – Chandler – Barea – Kidd.

Miami: James – Bosh – Anthony – Wade – Bibby.

Első negyed:

2. perc: Jól kezd Nowitzki, 6 pontjával 6-2-re vezet a Mavs.

4. perc: Nowitzki-Bosh 6-6, Dallas-Miami 6-6.

6. perc: Wade és Barea is feliratkoznak a pontszerzők közé, hat perc után 8-8 az állás.

8. perc: James is megszerzi első pontjait, 12-12.

10. perc: Két perccel a negyed vége előtt 17-16-ra vezet a Mavs.

12. perc: Pontokban gazdag utolsó két perc, az állás 21-21 az első negyed után.

Második negyed:

2. perc: Remekül kezd a Heat, 21-28-ra vezetnek a vendégek.

4. perc: 29-34-re vezet a Miami, Bosh tarthatatlan.

6. perc: Egy újabb Stevenson tripla után 32-34-re zárkózik a Mavs.

8. perc: Már vezet a Dallas, 38-34, 9-0-ás rohanás.

10. perc: Továbbra is Mavericks-előny, 43-40.

12. perc: Fordított a Miami a félidő hajrájában, 45-47-es vendég előnnyel várhatjuk a második félidőt. (A negyed: 24-26)

– – – Szünet – – –

Harmadik negyed:

2. perc: Gyorsan átveszi a vezetést a hazai csapat, 49-47.

4. perc: Egyik csapat sem tud ellépni a másiktól, fej-fej mellett a csapatok, 55-55.

6. perc: 59-60-ra most épp a Miami vezet.

8. perc: 64-63 a Dallasnak, továbbra is szoros.

10. perc: Két perc van hátra a negyedből, most a Heat vezet, 64-67.

12. perc: Három negyed után 65-69. Ezt a negyedet is két ponttal nyerte a Miami (20-22).

Negyedik negyed:

2. perc: A  Miami egy 13-1-es sorozatban, kicsit meglépnek a vendégek, 65-74.

4. perc: Visszajön a Dallas, Nowitzki újra mezőnykosarat dobott, 73-76.

6. perc: Az utolsó negyed felénél három pont a Heat előnye, 75-78.

8. perc: Fordít a Mavs, 80-78 az állás az utolsó négy perc előtt.

10. perc:Két perccel a vége előtt 4 pontos hazai előny, 82-78.

12. perc: Ma a szerencsével sem állt hadilábon a Dallas, a végeredmény 86-83. (A negyed: 21-14)

Dallas Mavericks – Miami Heat 86-83 (21-21, 24-26, 20-22, 21-14)

A végjátékban jól hajrázó hazai csapat győzelmével 2-2-re egyenlített összesítésben, ami azt jelenti, hogy továbbra is teljesen nyílt a döntő párharc. Hazai oldalon a 21 pontos Nowitzki mellett Terry 17, Marion pedig 16 pontot dobott. A vendégeknél Wade egymaga 32 pontot szórt, de mellé ezúttal csak Bosh tudott felnőni, aki 24 pontig jutott. Két nap múlva következik az utolsó Dallasban rendezett mérkőzés, amin a győztes csapat óriási lépést tehet a négy győzelemig tartó párharc megnyerése felé. Kövessék azt a mérkőzést is nálunk, pénteken hajnalban 03:00-tól.

NBA-döntők, negyedik mérkőzés: Dallas Mavericks – Miami Heat 86-83 (ÉLŐ!)” bejegyzéshez egy hozzászólás

1. Visszajelzés: Miami Heat Blog on: NBA-döntők, negyedik mérkőzés: Dallas Mavericks – Miami Heat (ÉLŐ!) | MiloRiano: Big Sports Fan on my team & players

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )